Hřebenáč 2020 - Výsledky:

Poř.

MIX

30. 5. 2020

1. Eva Štěpánková + Olda Štemberk 2:53:11
2. Magdaléna + Marek jun. Kindlovi 2:53:42
3. Šárka Trunečková + Honza Zvyhal 3:02:55
4. Markéta + Marek Kindlovi 3:03:15
5. Radka Koláčná + Hynek Urban 3:08:50
6. Laďka Vlčková + Vláďa Pacner 3:10:45
7. Barča Karešová + Max Bayer 3:12:37
8. Anna Marková + Jan Marek 3:22:30
9. Irena + Milan Bílí 3:26:50
10. Lenka + Honza Bečvářovi 3:30:40
11. Zdeňka Křivancová + Vašek Šimom 3:41:30
12. Zuzka Setínková + Mirek Češpiva 4:30:00

 

 

Poř.

HH

30. 5. 2020

1. Jakub Veselý + Leoš Reiterman 2:31:12
2. Petr Kuželka + František Černý 2:55:15
3. Honza Kovařík + Ondra Kodras 2:55:55
4. Martin Kareš + Jaroslav Kareš 3:16:30

 

Poř.

MS

30. 5. 2020

  Filip Bečvář  (jel na kole)  
  Ondra Pacner (jel na kole)  
  Pavel Procházka (jel na kole)  


Hřebenáč 2019 - Výsledky:

Poř.

MIX

31. 8. 2019

1. Marcela Žáčková + Adam Štemberk 3:19:20
2. Irena + Milan Bíli 3:23:50
3. Laďka Vlčková + Vláďa Pacner 3:31:40
4. Mirka + Leoš Reitermanovi 3:55:30
5. Pavla + Václav Pelcovi 4:03:30
6. Alena + Jan Markovi 4:14:00
7. Zuzka Procházková + Olda Štemberk 4:48:20

 

Poř.

DD

31. 8. 2019

1. Anna Marková + Magda Holubová 3:49:50

 

Poř.

HH

31. 8. 2019

1. Martin Kareš + Jaroslav Kareš 3:38:30

 

Poř.

Junioři s doprovodem

31. 8. 2019

1. Filip Bečvář + Honza Bečvář 4:17:20
2. Josef rejsek jun. + Josef Rejsek sen. 5:44:00

 

Poř.

MS

31. 8. 2019

1. Petr Kasal (jel na kole) 3:19:10

Hřebenáč 2018 - Výsledky:

Poř.

MIX

26. 8. 2018

1. Šárka Trunečková + Honza Zvyhal 3:03:15
2. Marcela Žáčková + Vláďa Mezník 3:07:18
3. Irena + Milan Bílí 3:25:20
4. Anička Marková + Adam Reiterman 3:34:02
5. Alena + Jan Markovi 4:03:36

 

Poř.

HH

26. 8. 2018

1.  Adam + Olda Štemberkovi 2:39:30

 

Poř.

ms (servis pro závodníky na kolech)

26. 8. 2018

  Leoš  + Mirka Reitermanovi 3:25:36

 

 

Hřebenáč 2017 - Výsledky:

Poř.

MIX

26. 8. 2017

1. Simona Šamanová + Marcel Zábojník 3:26:49
2. Šárka Trunečková + Honza Zvyhal 3:26:59
3. Mirka + Leoš Reitermanovi 3:34:54
4. Alena + Jan Markovi 4:08:44

 

Poř.

DD

26. 8. 2017

1.  Marcela Žáčková + Petra Škáchová 4:08:39

 

Poř.

HH

26. 8. 2017

1. Luboš Prošek + Jan Kovařík 3:29:12
2. Pavel Procházka + Olda Štemberk 3:37:56
3. Adam Reiterman + Vláďa Mezník Disk.

 

Hřebenáč 2016 - Výsledky:

Poř.

MIX

27. 8. 2016

1. Mirka + Leoš Reitermanovi 3:25:00
2. Alena + Jan Markovi 3:50:00
disk. Lenka + Ondra Kazdovi defekt

 

Poř.

HH

27. 8. 2016

1. Honza Zvyhal + Vláďa Mezník 3:01:22
2. Luboš Prošek + Jan Kovařík 3:26:00

Poř.

MIX

29. 8. 2015

1. Marcela Žáčková + Adam Štemberk 3:12:00
2. Mirka + Leoš Reitermanovi 3:25:00
3. Zuzana Procházková + Olda Štemberk 3:48:00
4. Alena + Jan Markovi 3:53:00
5. Simona + Hynek Šamanovi 4:12:00
m.s. Vláďa Mezník 4:12:00

 

Poř.

HH

29. 8. 2015

1. Luboš Prošek + Jan Kovařík 3:18:00
2. Ondra Franta + Petr Kuželka 3:37:00

 

 

Hřebenáč 2014 - Výsledky:

Poř.

 

30. 8. 2014

1. Marcela Žáčková + Adam Štemberk 3:13:50
2. Lucie Vančová + Jan Kovařík 3:16:20
3. Mirka + Leoš Reitermanovi 3:28:50
4. Zuzana Procházková + Olda Štemberk 3:51:30
5. Alena + Jan Markovi 3:52:00
6. Eva Havelková + Luboš Prošek 4:01:40
7. Pavlína + Janička Procházkovy 6:04:12
m.s. Hynek Urban (běžel) 3:31:10

 

Hřebenáč 2013 - Výsledky:

Poř.

 

25. 5. 2013

1. Mirka + Leoš Reitermannovi 3:41:00
2. Alena + Honza Markovi 3:50:00
3. Dáša Paterová + Luboš Prošek        4:11:00
MS. Hynek Urban 3:30:00

 

Hřebenáč 2012 - Výsledky:

Poř.

 

26. 5. 2012

1. Eva Havelková + Vláďa Mezník 3:13:56
2. Mirka Reitermanová + Hynek Urban 3:20:02
3. Alena + Honza Markovi 3:30:50
4. Míša Týblová + Pepa Svoboda 3:31:20
5. Zuzka Procházková + Olda Štemberk 3:32:22

Hřebenáč 2011 - Výsledky:

Poř.

 

28. 5. 2011

1. Eva Havelková + Vláďa Mezník 3:10:28
2. Alena + Jan Markovi 3:25:52
3. Pavlína + Pavel Procházkovi 3:35:35
4. Zdeňka Křivancová + Vašek Šimon 3:59:21
5. Zuzka Setínková + Otík Kolář 4:16:59
6. Zuzana Procházková + Marian Mundok 4:33:17
7. Marcela Žáčková + Lukáš 6:04:12
  Katka Procházková + Vlasta Nový disk. (kolo)

 

Hřebenáč 2010 - Výsledky:

Poř.

 

22. 5. 2010

1. Zdeňka Křivancová + Martin Šebánek 3:24:00
2. Mirka + Leoš Reitermanovi 3:32:00
3. Alena + Jan Markovi 3:39:00
4. Eva Havelková + Vláďa Mezník 3:42:00
5. Dáša Damašková + Ondra 3:44:00
6. Pavla Vildmonová + Kuba Veselý 3:51:00
7. Zuzana Procházková + Marian Mundok 4:00:00
8. Liduška Zlatníková + Hynek Urban 4:03:00
9. Katka Procházková + Slávek Damašek 4:39:00
Disk. Markéta Novotná + Petr Bořánek (3:27:00)

 

Hřebenáč 2009 - Výsledky:

Poř.

 

23. 5. 2009

1. Laďka + Vláďa Pacnerovi 3:15:00
2. Alena + Honza Markovi 3:22:00
3. Mirka + Leoš Reitermanovi 3:25:30
4. Katka + Pavlína Procházkovy 3:30:20
5. Zuzka Setínková + Venda Šimon 3:45:00
6. Lída Zlatníková + Hynek Urban 3:47:40
7. Lenka Nováková + Jindra Buk 4:06:30
8. Lucka Hammerová + Karel Novotný 4:30:30

 

 

Hřebenáč 2006-08 - Výsledky:

Poř.

 

25. 5. 2008

26. 5. 2007

10. 6. 2006

20. 5. 2006
1. Eva Havelková + Vláďa Mezník  3:10:12 3:17:36 3:48:01  
2. Zuzka Procházková +Adam Štemberk 3:17:27 3:50:39 **   4:33:00 **
3. Alena + Jan Markovi  3:21:22 3:29:43 3:29:44 * 3:44:00
4. Hynek Urban + Vendula (Martin a pes) 3:23:50      
  5. Honza Rambousek + Pavla Marková 3:29:16      
6. Lída Kuldová + Vašek Kleprlík 3:31:37      
7. Lada Kučerová + Patrik Uhlíř  3:43:11 3:46:41 3:52:58 4:11:00
8. Kristina Hamáčková + Honza Zvyhal 3:47:13      
9. Jana + Jarda Chumovi 4:00:02      
10. Mirka + Leoš Reitermanovi 4:01:06      
  Dáša Damašková + Ondřej Čapka   3:38:41    
  Zuzka + Pavlína Procházkovy   3:50:39 **   4:33:00 **
  Zuzka Setínková + Michal Bouček   3:56:36 3:29:44 *  
  Katka + Pavel Procházkovi    4:31:42    
  Šárka + Petr Pazderovi   6:52:02    

                                                                                     * Zuzka koloběžela s Honzou

                                                                                 ** Zuzka koloběžela s Pavlínou